Medycyna

unikalne artykuły tematyczne dla każdego

Home » Nauka » Co robić, aby mieć okazję nareszcie oglądać filmy bez polskich napisów?

Bardzo dobrze wiem to po sobie, że gdy jestem gdzieś za granicą i rozmawiam z obcokrajowcami, oczywiście w jęz. angielskim, ogólnie nie mam większych problemów z porozumiewaniem się. Jednakże kiedy wchodzi w grę oglądanie filmów oraz seriali, to bardzo ciężko jest dla mnie zrezygnować z napisów. Oczywiście dałbym pewnie radę spokojnie obejrzeć film, chociażby z angielskimi napisami, lecz ten seans nie byłby aż tak bardzo przyjemny. Jednak niedawno postanowiłem, że nauczę się bardzo dobrze angielskiego, dzięki właśnie czemu będę nareszcie mógł oglądać filmy bez polskich napisów. W końcu oglądanie filmów z napisami jest mniej przyjemne – a lektorów w zasadzie nie cierpię.
Cóż, co prawda angielski jest łatwym językiem, to jednak present simple, bardzo mocno słownictwo, itp., są dla mnie w dalszym ciągu dużym problem. I właśnie dlatego pobrałem program Skype, dzięki to któremu rozmawiam przede wszystkim z młodymi kobietami z całego świata. Zwłaszcza bardzo lubię rozmawiać z mieszkankami Stanów Zjednoczonych, ponieważ przy okazji mogę bardzo miło spędzić czas, zarazić się nawet ich pozytywnym podejściem do życia, lecz również poznać realia USA. A jak wszyscy wiemy wiele osób sądzi, że USA to raj. Okazuje się, że ciężko się z tym zgodzić. Czyli Skype to doskonały pomysł dla zainteresowanych, aby chociażby odmienić czasownik w bardzo miłym towarzystwie.
źródło: http://www.studioangel.com.pl, http://wielkopolskieklastry.pl, http://www.kolrowetorebki.pl, www.mini-ankiety.pl

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

Niedroga internetowa

Jak twierdzi dzisiaj dużo osób, domena, która nie ma swojej ...